Ja nopirkta prece SIA ERIOPAS APAVI internetveikalā Jums neder izmēra, krāsas vai modeļa dēļ, Jūs to varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas.

1.       Lūdzu, aizpildiet preces atgriešanas veidlapu 14 dienu laikā no sūtījuma saņemšanas dienas. Atgriešanas veidlapa ir ielikta Jūsu pasūtījumā. Jūs varat lejupielādēt veidlapu arī elektroniskā veidā (šeit)

2.      Aizpildītu veidlapu kopā ar preci atnesiet jebkurā veikalā no mūsu tikla (EIROPAS APAVI, MILANI, ELCHE vai BELETTI) vai atsūtiet sūtījuma veidā uz adresi SIA „EIROPAS APAVI”, Zāļu iela 6, Rīga, LV-1004.

Svarīgi: Jūs varat atgriezt preci tikai:

·         ja prece nav lietota

·         ir saglabāts ārējais izskats un patēriņa īpašības

·         ir saglabāts tās oriģinālais iesaiņojums un marķējums

Sūtot atpakaļ preci, Jums ir jāpievieno tās iegādes apliecinošā dokumenta oriģināls – rēķins.

Izdevumus, kas ir saistīti ar preču atgriešanu, apmaksā klients.

Naudas līdzekļi par atgriezto preci tiek ieskaitīti klienta bankas kontā (kurš atbilst maksājuma kartei, ar kuru tika veikts maksājums) 8-10 dienu laikā no preces atgriešanas apstiprinājuma brīža e-pastā, atkarībā no klienta bankas politikas, bet ne vēlāk par 30 dienām kopš preces saņemšanas brīža SIA „EIROPAS APAVI” noliktavā.

Interneta veikalā iegādātajiem apaviem prasījuma pieteikuma laiks ir 2 gadi. Ja Jūs konstatējat kāda defektu, neturpiniet valkāšanu, bet nekavējoties piesakiet pretenziju jebkurā mūsu veikalā (EIROPAS APAVI, MILANI, ELCHE vai BELETTI). Atnestajiem apaviem jābūt tīriem! Prece netiek mainīta vai labota, ja bojājumi radušies, neievērojot lietošanas instrukcijas un noteikumus.

Preces apmaiņa

preces apmaiņas pakalpojumi netiek sniegti